Henri Drell (palliga).Foto: Kuvatõmmis/Twitter
22. detsember 2019, 15:30

KAHJU! Drell ja Pesaro andsid vastastele kõva lahingu, kuid pidid lõpuks kaotusega leppima

Henri Drelli koduklubi Pesaro Pallacanestro oli Itaalia meistriliigas lähedal hooaja esimesele võidule, kuid lõpuks tuli võõrsil siiski Oriora Pistoia 91:79 paremust tunnistama.

Kodumeeskond asus avaveerandi järel kohtumist 27:26 juhtima, kuid poolajaks olid numbrid tablool 46:41 Pesaro kasuks. Enne viimast kümmet minutit juhtis aga Pistoia kahe punktiga. Lõpus enam vastasele võimalust ei jäetud ning võeti teine võit järjest.

Drell usaldati platsile ligi neljaks minutiks, mille jooksul eestlasel punktiarvet avada ei õnnestunud. 19aastane ääremängija sooritas ühe kolmepunktiviske, mis paraku ei tabanud.

13 vooru järel on Pesaro, olles kaotanud kõik kohtumised, kindlalt viimane. Täna võidutsenud Pistoia on 17 meeskonna konkurentsis 13. kohal. Juhib Fortituda Bologna, kes on 12 mängust võitnud 11.