Lazio mängijad võiduvärava üle rõõmustamasFoto: Reuters/Scanpix
22. detsember 2019, 20:44

Pauk vanale daamile: Roma Lazio alistas Itaalia superkarikafinaalis Juventuse

Itaalia jalgpalliliiga viimaste aastate valitseja Torino Juventus sai hooaja esimese korraliku tagasilöögi, kui kaotas Itaalia superkarikafinaalis Roma Laziole 1:3.

Lazio läks kohtumist juhtima Luiz Alberto väravast juba 17.minutil, ent avapoolaja lõpus Juventuse selle aasta säravaim mängija Paulo Dybala viigistas. Võiduvärava eest hoolitses Senad Lucic 73. minutil.

Mängu lõpetuseks sai Juventuse Rodrigo Bentancur veel ka punase kaardi, pärast mida lõi Lazio mees Danilo Cataldi Juventuse kirstu viimase naela - lõpptulemuseks 3:1.

Ülekaalukalt kõige suuremate rahaliste vahenditega ja paremini komplekteeritud Juventus on tänavu olnud ka Serie A-s veidi vähem veenvam. Kui viimased kaheksa aastat triumfeerinud Juventus on tavaliselt selleks ajaks sisse teinud korraliku vahe konkurentidega, siis tänavu jagatakse 17. vooru järel liidrikohta Milano Interiga.