Tottenham Hotspuri mängijad võiduväravat tähistamas.Foto: AFP/Scanpix
26. detsember 2019, 16:22

Mourinho ja Tottenham tulid kaotusseisust välja ja tõusid esineliku kannule

Inglismaa jalgpalli meistriliiga 19. vooru kohtumises alistas täna Tottenham Hotspur koduväljakul tulemusega 2:1 Brighton & Hove Albioni.

Esimesena sahistas võrku 24. minutil kodumeeskond, kui Harry Kane palli väravavahi selja taha saatis. Paraku tabamus tühistati, sest videoabikohtunik (VAR) tuvastas ülinapi suluseisu.

37 minutil viis aga külalised ette Adam Webster, võimaldades Brightonil minna poolajapausile eduseisus. Teisest kolmveerandtunnist ei jõudnud aga palju mööduda, kui Kane taas sihile jõudis. Sel korral oli tabamus ka määrustepärane ning viigiseis ühtlasi jalule seatud. Võidu tõi Tottenhamile Dele Alli värav 72. minutil.

Võiduga möödus Tottenham kahest meeskonnast - Wolverhampton Wanderersist ja Sheffield Unitedist -, kel, tõsi, mäng varuks. Jose Mourinho juhendatav tiim kerkis viiendale positsioonile, olles kogunud 29 punkti. Meistrite Liigasse viival neljandal kohal asub Londoni Chelsea. Täna kell 22.00 lähevad vastamisi tabeli kaks esimest meeskonda, liider Liverpool ja Leicester City.