Trent Alexander-Arnold (keskel) koos meeskonnakaaslastega väravat tähistamas.Foto: Reuters/Scanpix
27. detsember 2019, 00:01

Tiitlivõitja selgunud? Liverpool purustas lähima jälitaja ja kasvatas edu veelgi

Võimsas hoos Liverpooli jalgpalliklubi purustas Inglismaa meistriliigas teisel kohal paikneva Leicester City tervelt 4:0 ja kasvatas edu 13 punktile.

Katarist värskete maailmameistritena naasnud Jürgen Kloppi hoolealused viis võõral väljakul 31. minutil juhtima Roberto Firmino. Teisel poolajal teenis Liverpool penalti, kui Caglar Söjüncü mängis karistusalas käega. 11 meetri trahvilööki asus lööma James Milner, kes ei eksinud, viies meeskonna 71. minutil 2:0 juhtima.

Kolm minutit hiljem jõudis teist korda sihile klubide MMi finaalis võiduvärava löönud Firmino ning pärast brasiillase tabamust kulus neli minutit enne, kui täna kaks väravasöötu jaganud Trent Alexander-Arnold jala valgeks sai.

18 kohtumisest 17 võitnud Liverpoolil on koos 52 punkti, Leicester City jätkab küll teisel kohal, kuid jääb liidrist maha juba 13 silmaga. Kolmas on Manchester City 38 punktiga. Nii Liverpoolil kui ka Manchester City'l on võrreldes Leicester City'ga üks kohtumine vähem peetud.