Siim-Sander Vene.Foto: Pallacanestro Varese/Twitter
26. detsember 2019, 21:10

Varese purustas vastased enam kui 30 silmaga, Siim-Sander Vene tegi korraliku mängu

Itaalia korvpalli meistriliigas tegi hea esituse Siim-Sander Vene, kes aitas oma koduklubil Pallacanestro Varesel tulemusega 91:60 alistada Oriora Pistoia.

Koduväljakul mänginud Varese juhtis avaveerandiks 26:14, poolajapausile minnes ilutsesid tablool numbrid 44:33. Ülejäänud 20 minuti vältel oldi külalistest selgelt üle ning vormistati kindel võit.

Vene usaldati platsile pea 24 minutiks ning selle aja jooksul sai eestlane kirja 13 punkti ja neli resultatiivset söötu. Seitsmest teele saadetud viskest tabas ääremängija viis, lisaks läbis korvirõnga tema ainus kaugvise.

Varese resultatiivseim oli lätlane Ingus Jakovics 24 punktiga, Pistoiale tõi 21 silma vahetusest sekkunud Jean Salumu.

Täna oli võistlustules ka Henri Drelli koduklubi Pesaro Pallacanestro, kes jäi tulemusega 72:87 alla Carpegna Prosciuttole ning teenis ühtlasi 14. järjestikuse kaotuse. Eestlane täna meeskonna koosseisu ei mahtunud.