Manchester City peatreener Pep Guardiola ei mõista, mis toimub.Foto: Reuters/Scanpix
27. detsember 2019, 23:54

HULL MÄNG! Manchester City kaotas 2 : 0 eduseisust, Liverpool kihutab tiitli suunas

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas läks valitsev tšempion Manchester City võõrsil Wolverhamptoni vastu 2 : 0 juhtima, kuid lõpuks sõideti koju 2 : 3 kaotusega. Wolverhampton võitis Manchesteri siniseid sel hooajal juba teist korda.

Kohtumise võtmehetk toimus 12. minutil, kui punase kaardi teenis City väravavaht Ederson. Vaatamata vähemuses mängimisele viis Raheem Sterling 25. ja 50. minutil Manchesteri tiimi 2 : 0 juhtima. Seejärel sai Wolverhampton oma mängu käima ning City jäi tugeva surve alla. 55. minutil skooris Adama Traore, 82. minutil Raul Jimenez ja 89. minutil Matt Doherty.  Üleminutitel oli Sterlingul võimalus veel viigistada, kuid tema karistuslöök lendas latti.

Wolverhamptoni suurepärast vormi näitab ka tabel, kus nad 30 punktiga viiendat kohta hoiavad. Manchester City hoiab 38 silmaga kolmandat kohta, Leicester City on teine (39). Ülikindel liider on aga Liverpool, kes on eelmainitutest pidanud matši vähem, kuid koos on juba 52 punkti.