Foto: CD Projekt RED
Toimetas Sten Kohlmann 30. detsember 2019 10:14
Detsembrikuu eelviimasel täisnädalal jõudis Netflixi valikusse kauaoodatud seriaal „The Witcher“, mis põhineb Andrzej Sapkowski samanimelisel raamatuseerial. Fantaasiateoste ainetel on valminud ka mitmeid videomänge, neist mainekaim „The Witcher 3: Wild Hunt.“

Just viimast peetakse üheks parimaks märulirollikaks läbi aegade. 2015. aastal ilmunud teos on aga täna populaarsem kui kunagi varem ning seda tänu eelmainitud Netflixi sarjale.

Nimelt tundub, et nii mõnigi seriaali jälgija on Henry Cavilli poolt kehastatud nõidur Geralti seiklustest niivõrd palju innustust saanud, et soovivad nüüd neid ise kogeda. Selle tulemusena püstitati Steami platvormil rekord – „The Witcher 3: Wild Hunti“ mängis ühekorraga üle 94 000 inimese!

„The Witcher 3: Wild Hunt“ on hetkel Steamis soodusmüügi raames saadaval hinnaga 8,99€. Aasta Mäng kollektsiooni eest (kus kaasas ka kaks fantastilist lisapakki) tuleb välja käia 14,99€. 

Netflixi „The Witcherile“ on tulevikus tulemas ka teine hooaeg.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Igaühele oma 1. jaanuar 2020 17:20
Mäng on hea, seriaal on hea, aga minge lugege raamatuid ka, need on ikka kõige paremad ja avavad ka tegelaste ning sündmuste tausta.
mängur 30. detsember 2019 20:45
Mäng on parem kui seriaal. Kellele seriaal meeldib, see võib arvestada sellega, et mängu Gerald on palju ässam kuju kui seriaali oma. Geraldi näitleja on seriaalis suht sarnane mängu omale, aga ei kanna kahte mõõka ja mänguri Witcher on ikka palju karmim kui seriaali hädine tegelane.

SISUTURUNDUS