Luka Doncic.Foto: AP/Scanpix
3. jaanuar 2020, 09:30

VIDEO | Luka Doncici supermäng aitas Dallase aasta esimese võiduni (1)

Korvpalliliigas NBA sai Dallas Mavericks täna 2020. aasta esimese võidu, kui alistas koduväljakul tugeva lõpu toel Brooklyn Netsi tulemusega 123:111.

Tasavägiselt alanud matšis läks Brooklyn avaveerandi keskel kümne punktiga ette, esimese neljandiku võitis aga lõpuks Dallas 31:30. Poolajapausile minnes leidis kodumeeskond aga end viiepunkitilsest kaotusseisust, kuid suutis enne viimast veerandaega taas ette minna. Seal oldi vastastest kindlamad ning võeti hooaja 22. võit.

Dallase eest tegi suurepärase esituse Luka Doncic, kes on muide praeguse seisuga kogunud fännidelt tähtede mänguks enim hääli. 20aastane sloveen sai hea visketabavuse juures kirja 31 punkti, 13 lauapalli ja seitse resultatiivset söötu. Teda toetas kõik viis teele saadetud kolmepunktiviset tabanud Seth Curry 25 silmaga. Kodumeeskonna eest ei teinud kaasa Kristaps Porzingis, kes ravib jätkuvalt põlvevigastust.

Brooklynile tõi Spencer Dinwiddie 19 silma, DeAndre Jordan sai kirja kaksikduubli: kümme punkti ja kümme lauapalli.