Magnus Kirt.Foto: Tatjana Iljina
Viljar Voog | Video: Tatjana Iljina 5. jaanuar 2020 08:25
Eesti aasta meessportlase auhinna pälvis teist aastat järjest odaviskaja Magnus Kirt, kes nõustus, et tänavu oli karmim konkurents, kuid ta ise tegi parema hooaja kui aastal 2018.

"Õnnestus teha aste kõrgem hooaeg kui eelmine, tuleb olla väga õnnelik selle hooaja üle," sõnas ta videointervjuus Õhtulehele.

Kui kindel olid oma võidus? "Oti näol oli väga kõva nominent kõrval, pluss Maicel ja Heiki. Kindlasti polnud kindel, ootasin huviga, mis nimi tuleb sealt ümbrikust välja."

Lai naeratus on näol, sest uhke ja väärt kuju on käes, aga kas naeratus on ka seepärast, et enesetunne seoses õlaga on hea? "See ei luba kindlasti veel sellist laia naeratust manada, väga palju tööd on veel teha. Kui oleksin ka täiesti terve, ei julgeks laia naeratust näole manada, sest praegu on alles jaanuarikuu.

Raske ja oluline tööperiood on veel ees. Pigem alati olla kahe jalaga maa peal ja väga keskendunult mõelda, mis tegevusi edaspidi teha."

Järgneva kuue kuu plaanidest: "Eks peame vaatama, mida keha lubab. Kindlasti on treeneritel, eelkõige Indrekul plaani osas visioon olemas, mis ajahetkel kus peame olema. Usaldan seda täielikult, selle nimel töö käib. 

Ise pean olema 24/7 peaga asja juures ja andma enda poolt kõik nii trennis kui ka trenniväliselt, et sellest vigastusest kiiresti välja tulla."