Valencia väravavahi Jaume Domenechi jäme eksimusFoto: AP/Scanpix
8. jaanuar 2020, 22:52

VIDEO | Real pani superkarika poolfinaalis vastase paika! Kroos lõi aasta värava? (3)

Hispaania jalgpallihiid Madridi Real hakkab tasapisi mängumasinat tööle saama. Täna alistati Hispaania superkarika poolfinaalis veenvalt 3:1 Valencia ning pääseti pühapäeval peetavasse finaali.

Real läks juhtima juba 15.minutil ning pole välistatud, et sellest tabamusest võib kujuneda kogu aasta ilusaim. Real teenis nurgalöögi, mida asus andma keskväljamaestro Toni Kroos ja sakslane kasutas imekiiresti ära Valencia meeste peata olekut.

Nimelt oli väravavaht Jaume Domenech alles kaitsjatele õpetussõnu jagamas, kui Kroos palli juba teele saatis ja otse väravavõrku sahistas.

Realile kindlustasid lõpuks võidu Isco ja Luka Modric, kes olid täpsed vastavalt 39. ja 65. minutil. Valencia auvärava lõi 90.minutil penaltist Daniel Parejo.

Pühapäevases finaalis kohtub Real FC Barcelona ja Madridi Atletico vahelise mängu võitjaga.