Foto: Ubisoft
Level1.ee 9. jaanuar 2020 10:15
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Uus aasta, uus hingamine! Kalendris aset leidnud numbrivahetusest inspireerituna istuvad Sten, Allan ja Ragnar maha ning üritavad selgeks teha, milline on mänguarendaja/väljaandja Ubisofti aegade parim teos. Lisaks murravad mehed pead „Escape From Tarkovit“ ümbritseva draama üle, räägivad pikalt ja laialt „Gears 5“ ja „Man of Medani“ plussidest-miinustest ning nühivad „Ni No Kuni 2“ koopaid.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

... 10. jaanuar 2020 18:43
Mõni ehk väidaks, et far cry 3 aga tegelt on selleks ilma küsimuseta assassin's creed 4: black flag. See mäng oli mega 2013 aasta kohta. Graafikaliselt on nende parim mäng assassin's creed odyssey, far cry 5 jääb vb teisele kohale. assassin's creed unity näeb ka endiselt hea välja. Ma ei jõua ära oodata milline selle aasta viikingite assassin's creed olema saab. Ilmselge on see, et eestile siiani kõige lähedamal toimuv mäng. Julgen arvata et rootsi/norra saavad olema asukohtadeks ja siis ilmselgelt ka mingi osa balti merest, see oleks julm kui nad mõne eesti saare mängu paneks.
nõustun 100% , Black Flag all time best AC. 20. jaanuar 2020 14:45

SISUTURUNDUS