Jalgpall

Kunagine jalgpallitalent jõudis Flora keskväljalt ringiga kööki: potid tundusid alguses natuke liiga suured 

Mart Treial, Karl Juhkami, 10. jaanuar 2020, 22:47
MÄLESTUS: Aastal 2014 möllas 21aastane Karl-Eerik Luigend (palliga) FC Flora keskväljal, kuid aasta pärast riputas ootamatult jalgpallisaapad varna.Foto: Stanislav Moškov
„Süüa on mulle alati meeldinud. Paljudele sportlastele meeldib, ma arvan. Aga sügavam huvi on ka alati olnud. Poolnaljaga võib öelda, et kui Eesti klubide või noortekoondistega reisidel suure tõenäosusega mängulist tulemust ei tule, siis proovid head sööki nautida. Loodan, et see ei solva kedagi. Olen sellest ringist natuke väljas, võin vähe ausam olla,“ räägib aastate eest oma vanuseklassis üheks vabariigi säravaimaks jalgpallitalendiks peetud Karl-Eerik Luigend (26), kes toimetab alates möödunud aasta jaanuarist FC Floras kokana.

Ta ise ei tihkagi end huvitaval kombel (veel) kokaks nimetada, kuigi peab igal tööpäeval umbes 50 inimesele süüa valmistama. „Kokaamet on veel liiga värske. Ma ei arva, et olen nii hea kokk, et võiksin end kokaks pidada. Minu kujutluses on kokk ikka natuke osavam mees,“ arutleb Luigend, kes läheb igaveseks meie jalgpallilukku kui ajaloolise koduse U19 EM-finaalturniiri Eesti koondise kapten ja ainsa värava lööja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. detsember 2019, 18:45
KOLMAS POOLAEG | Karl-Eerik Luigend: Eestis oled jalgpallurina mitmeid kordi odavam variant kui päris mehed
28. detsember 2015, 10:51
22aastane Eesti jalgpallur lõpetab karjääri. Miks?
24. märts 2014, 09:00
Karl-Eerik Luigend – jalgpallur, kelle meelest pole jalgpall mitte midagi tähtsat!
22. mai 2013, 12:00
Flora poolkaitsja Karl-Eerik Luigend: esimese suudlusega õnneks joppas!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee