Zlatan Ibrahimovic (keskel) väravat tähistamas.Foto: AP/Scanpix
11. jaanuar 2020, 18:03

VIDEO | Ibrahimovic lõi pärast Itaaliasse naasmist esimese värava ning aitas koduklubil alistada Cagliari ja Klavani

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari pidi Itaalia meistriliigas täna kaotusega leppima, kui koduväljakul jäädi tulemusega 0:2 alla AC Milanile. Võidumeeskonna eest sai jala valgeks äsja Ameerikast naasnud ründestaar Zlatan Ibrahimovic.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel jõudis esmalt sihile Rafael Leao, kes külalised 46. minutil juhtima viis. Eduseisu duubeldas 18 minutit hiljem 38aastane Ibrahimovic, kellele esmakordselt algkoosseisukoht usaldati. Tegu oli rootslase esimese tabamusega pärast klubiga uuesti liitumist.

Karjääri jooksul kokku üle 500 värava löönud legendaarne ründaja mängis klubis ka aastatel 2010-2012, mille jooksul ta jõudis meeskonda esindada 85 kohtumises ja sahistada võrku 56 korral.

Rohkem mängus sihile ei jõutud ning nii tuli Cagliaril leppida neljanda järjestikuse kaotusega. Klavan sai kirja täismängu ehk 90 minutit.

Cagliari jätkab kuuendal kohal, olles 19 vooruga kogunud 29 punkti. Milan tõusis 25 silmaga kaheksandaks, juhivad mängu vähem pidanud tiitlikaitsja Torino Juventus ja Milano Inter 45 punktiga. Neljandal, Meistrite Liigasse viival kohal on hetkel 35 silmaga AS Roma.