Jokerit vs. Severstal.Foto: Stanislav Moškov
Jäähoki
11. jaanuar 2020, 19:05

Ajutiselt Lasnamäele kolinud Soome parim jäähokiklubi Helsingi Jokerit jäi tulemusega 2:5 (1:1; 1:3; 0:1) alla venelaste Tšerepovetsi Severstalile. Sama vastasega prooviti jõudu ka eile, siis oldi neist 4:1 üle.

Soome meeskond jäi „koduväljakul“ kolmandal minutil kaotusseisu, kuid suutis kuus minutit hiljem viigistada. Teisel kolmandikul pääses taas juhtima vene klubi, ent soomlastel õnnestus veel kord viigiseis jalule seada.

Seejärel lõi Severstal enne teise 20minutilise perioodi lõppu veel kaks väravat ning lisas viimasel kolmandikul veel ühe, vormistades sellega kindla võidu.

Tabeliseisu silmas pidades võib kaotust pidada pigem üllatuslikuks. Pärast tänast hoiab Soome klubi KHLi läänekonverentsis kolmandat kohta, seejuures katkes neil tänasega viiemänguline võiduseeria. Severstal jätkab 12 meeskonna konkurentsis 10. kohal.