Skandaal Itaalias: videokohtunikud jätsid selge penalti andmata (4)

Toimetas Eigo Kaljurand, 12. jaanuar 2020, 11:05
Rafael Toloi ja Lautaro Martinez mänguhoos.Foto: AP / Scanpix
Itaalia jalgpalli kõrgliigas tekitab furoori Milaano Interi ja Bergamo Atalanta vahelises mängus andmata jäetud penalti.

Itaalias tekitab kõneainet Interi ja Atalanta kohtumise 40. minutil kodumeeskonna väravaesisel toiminud intsident. Interi ründaja Lautaro Martinez haaras käega kinni palli tühja võrku lööma hakanud Rafael Toloi jalast. Kummalisel kombel jäi see nägemata nii väljaku- ja videokohtunikel.

Atalanta peatreener Gian Piero Gasperini oli peale mängu marus: "Ma ei saa aru, kuidas videokohtunikud seda ei näinud. Mäng on nüüd küll läbi, aga selliseid olukordi on kole näha. Seda tüüpi eksimused on videokohtunike ajastul lubamatud."

Mängu esimestel minutitel kaotusseisu jäänud Atalanta suutis teise poolaja keskel löödud väravast viigipunkti kätte saada. 1 : 1 lõppskoor oli meeskonnale siiski pettumus, sest 87. minutil jättis nende ründaja Luis Muriel realiseerimata penalti. Inter jätkab Serie A liidrina, kuid ühe mängu vähem pidanud Juventusel on võimalus neist võidu korral mööda minna.

11. jaanuar 2020, 18:03
VIDEO | Ibrahimovic lõi pärast Itaaliasse naasmist esimese värava ning aitas koduklubil alistada Cagliari ja Klavani