WRC

VAATA PILTE! Ott Tänak esitles uut autot, võistlusvormi ja sponsorit (6)

Toimetas Eigo Kaljurand, 13. jaanuar 2020, 15:59
Ott Tänak Hyundai värvides.Foto: Hyundai Motorsport
Autoralli valitsev maailmameister Ott Tänak esitles Instagramis selle aasta uut autot, võistluskombinesooni ja kiivrit. Tähelepanuväärsel kombel on eestlane käed löönud Ameerika Ühendriikides tegutseva rallikooliga DirtFish.

Uue lepinguga brändib rallile pühenduv autokool ära Ott Tänaku kiivri, kombinesooni ja nokamütsi. “Võimalus töötada maailmameistriga nagu Ott Tänak oli lihtsalt liiga hea võimalus, mida ei saanud kasutama jätta,” sõnas autokooli omanik Steve Rimmer pressiteate vahendusel. 

“Teame Otti juba mitu aastat ja oleme väga-väga elevil, et saame koostööd teha. DirtFish liitub Tänakuga põneval ajal, kui ta hakkab kaitsma WRC-tiitlit.” Autokool annab ühtlasi teada, et neil on ralli maailmameistrivõistlustega suured plaanid ja lähiajal on oodata veel uudiseid. “Meie eesmärk on tõsta Ameerika Ühendriikides ralli teadlikkust.”

“Kohtusime Steve Rimmeriga esmakordselt 2010. aastal, kui sõitsin tema autoga Goodwoodi kiirusfestivalil,” ütles pressiteates Ott Tänak. “Steve on üks spordimaailma entusiastlikumaid inimesi.”

“On väga sümpaatne viia WRC Põhja-Ameerikasse. Ma tean, et ralli pole seal väga populaarne, aga loodetavasti aitab see koostöö viia sporti rohkemate inimesteni,” lõpetas Tänak.

Samal teemal

13. jaanuar 2020, 13:55
HEA UUDIS: Ott Tänak on uue autoga juba sõbraks saanud ja keskendub MM-tiitli kaitsmisele
12. jaanuar 2020, 17:22
Monte Carlo – Ogier' kindlus, kus Tänak ega Hyundai pole kunagi võitnud
11. jaanuar 2020, 12:49
Tänak: kui sul on tugev tiimikaaslane, siis muutub ka meeskond paremaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee