KAHJU! Läti suurklubi ei jätnud Kalev/Cramole mingit võimalust

Toimetas Mihkel Talivee, 14. jaanuar 2020, 20:53
BC Kalev/Cramo mängijad.Foto: Martin Ahven
Eesti-Läti korvpalliliigas pidi kindla kaotuse vastu võtma BC Kalev/Cramo, kes jäi koduväljakul tulemusega 77:95 alla Ventspilsile.

Kui esimese veerandi lõpus leidsid kalevlased end 21:23 kaotusseisust, siis poolajapausiks oli Läti klubi sisse teinud juba 15punktilise edu. Eesti meistriklubi enam ohtlikult lähedale ei pääsenudki ning nii tuli leppida kindla allajäämisega.

Kalev jätkab vaatamata tänasele tulemusele endiselt kolmandana, saades 14 võidu kõrvale kolmanda kaotuse. Tabelit juhib Riia VEF, kes möödunud laupäeval kalevlastelt hooaja esimese kaotuse sai. Ülejäänud 16 kohtumist on Läti pealinnaklubi võitnud. Samuti 16 võidu ja ühe kaotusega hoiab teist kohta BK Ogre. Ventspils on jätkuvalt neljas, olles 17 matšist võitnud 12.