Mullu kihutas Ken Torn Rootsi rallil koos Kuldar Sikuga.Foto: Martin Ahven
Toimetas Mart Treial 17. jaanuar 2020 21:24
Möödunud aastal imenapilt autoralli EM-tiitlist ilma jäänud Ken Torn teatas oma Facebooki lehel, et alustab rallihooaega kuu aja pärast Rootsi MM-rallil.

Ta kihutab seal koos kaardilugeja Kauri Pannasega JWRC-arvestuses. "Kindlasti aitas otsust langetada tõsiasi, et võitsime möödunud hooajal Estonian Junior Challenge rahalise autasu, mis on mõeldud kasutamiseks ainult JWRC etappidel. Seega wish us luck! Ralliautoks on taaskord juba meile tuttav Ford Fiesta R2T, mille valmistab ette M-Sport Poland," kirjutas 26aastane roolikeeraja.

Kui WRC-mehed alustavad hooaega järgmisel nädalal Monte Carlos, siis JWRC alustabki Rootsis. Mis mahus Torn JWRC-hooaja kaasa teeb, sõltub rahast.

 

Lisaks paarile Torn – Pannas leiab Rootsi ralli stardinimekirjast ekipaažid Ott Tänak – Martin Järveoja (Hyundai WRC), Georg Linnamäe – Volodõmõr Korsia (Ukraina; Peugeot 208 R2), Raul Jeets – Andrus Toom (Škoda Fabia R5) ja Roland Poom – Ken Järveoja (Ford Fiesta R5).

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

reaalne Rootsi elu 19. jaanuar 2020 13:49
Rootsi ralli jäätakse lumepuuduse tõttu ära. See on ametlik põhjus, tegelik põhjus on aga see, et Greta keelab ära. Need mehed lendavad lennukitega ja kihutavad autodega mõttetult ringi.
rashomon 17. jaanuar 2020 23:41
Keda huvitavad miskid autopeded?

SISUTURUNDUS