Ragnar KlavanFoto: Sportimage/PA Images/Scanpix
19. jaanuar 2020, 18:20

Ragnar Klavani koduklubi võitles välja viigi, Balotelli teenis punase kaardi (1)

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari võitles Serie A-s võõral väljakul Brescia vastu välja 2:2 viigi.

Cagliari läks kohtumist 21. minuti Joao Pedro tabamusest juhtima, ent kõigest kuus minutit hiljem Ernesto Torregrossa viigistas seisu.

Torregrossa viis kodumeeskonna ka teise poolaja alguses, 49. minutil, juhtima. Brescia eduseis kestis aga 19 minutit kuni Pedro taastas penaltist viigiseisu.

Kuigi Mario Balotelli sai veel 82. minutil karmi vea eest punase kaardi, viibides platsil kokku ainult kaheksa minutit ning jättes Brescia kohtumise lõpuni kümnekesi, ei suutnud Cagliari võimalust kasutada ning kohtuniku lõpuvile kõlades näitas tabloo 2:2 viiki.

Tänavust hooaega hästi alustanud Cagliari pole Serie A-s võidurõõmu tundnud kuues järjestikuses matšis, viimati lahkuti platsilt kolme punktiga 2. detsembril. Pärast pühapäevast kohtumist hoitakse tabelis 30 punktiga kuuendat kohta.