Mattia Valoti tähistamas 2:1 võiduväravat Atalanta vastu.Foto: AP / Scanpix
21. jaanuar 2020, 00:06

ÜLLATUSVÕIT! Tunjovi koduklubi SPAL seljatas Meistrite liiga kaheksandikfinalisti! (2)

Eesti noortekoondislase Georgi Tunjovi koduklubi SPAL sepistas Itaalia jalgpalli kõrgliiga 20. voorus suurüllatuse. Tunjovi meeskond alistas skooriga 2:1 tänavu Meistrite liiga kaheksandikfinaalis mängiva Atalanta.

Enne 20. mängude vooru asus SPAL liigatabelis viimasel kohal ja Bergamo Atalanta neljandal real. Esimese poolaja võitis Josip Ilicici väravast kodustaadionil mängiv Atalanta. Sealjuures oli sloveenlase koll tõeline iluvärav.

Teisel poolajal suutis SPAL üllatuslikult lüüa kaks väravat ja mängu võita. 54. minutil viigistas seisu Itaalia koondises mängu kirja saanud Andrea Petagna ja kuus minutit hiljem viimistles Mattia Valoti lõppskoori 2:1.

Viimases karikamängus AC Milani vastu täisminutid kirja saanud Georgi Tunjov vaatas tänast matši pingilt.

SPAL näitab tõelist võitlejavaimu, sest tegu oli tänavu kolmanda mänguga, kus kaotusseisust suudeti võidukalt välja tulla. Tabelisse saadud kolme punkti toel tõusis meeskond 18. kohale. Püsimajäämist kindlustavast 17. positsioonist lahutab Tunjovi koduklubi nüüd üks punkt.