Talisport

ÜLIVÕIMAS: Zahkna ja Oja said MK-etapil teise koha! (48)

Toimetas Mihkel Talivee, 25. jaanuar 2020 15:08
Regina Oja.Foto: Twitter/biathlon23
Rene Zahkna ja Regina Oja tegid Sloveenias Pokljukas toimunud MK-etapil ülivõimsa esituse, kui võitsid paarissegateatesõidus teise koha.

Võit läks Prantsusmaale, kes edestas suurepäraselt lasknud Eesti duot 5,9 sekundiga. Kolmas oli Austria (+12,1) ja neljas Kanada (+16,0). 

Samal teemal

23aastane Oja tegi tugeva lõpu: viimasest lasketiirust neljandana väljunud eestlanna suutis Austria koondisest mööduda. Eesti tandem kasutas kokku vaid kolme varupadrunit. Võidukas Prantsusmaa duo lasi käiku neid viis ja austerlased ja kanadalsed kuus.

Oja ETV otse-eetris: "Mõtlesin viimast vahetust saades, et ei taha seda vastutust enda peale. Aga midagi polnud teha. Kui Kanada tüdruk alguses mööda läks, siis oli vaimselt natuke raske. Mõtlesin juba, et neljas koht on ka hea, kuid tõesti ei arvanud, et jõuaksin teise koha peale välja spurtida." 

Zahkna ETV otse-eetris: "Kui viimasesse tiiru tulin, oli pilt päris udune, aga ütlesin enne sõitu, et tüdrukud otsustavad sõidu ära, Regina viimane ring oli uskumatu. Arvestades, et oleme ideaalseisust oleme natuke kaugel, aga arvestades seeriat: olime kaheksandad, siis viiendad ja nüüd teised: uskumatu, kuidas see liigub."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee