Korvpall

Kobe Bryanti naine võttis esimest korda pärast mehe surma sõna: meie valu on täiesti kirjeldamatu (7)

Ohtuleht.ee, 30. jaanuar 2020 09:00
Vanessa ja Kobe Bryant.Foto: Reuters/Scanpix
Kobe Bryanti abikaasa Vanessa avaldas esimest korda pärast mehe ja tütre traagilist surma oma mõtteid.

Vanessa kohtus Kobe Bryantiga rohkem kui 20 aastat tagasi. Tal oli temaga lisaks õnnetuses hukkunud Giannale veel kolm ühist last: 17aastane Natalia, 3aastane Bianka Bella ja mullu juunis sündinud Capri. 

Vanessa edastas kurvatoonilise sõnumi oma Instagramis.

"Tahan koos oma tütardega tänada miljoneid inimesi, kes on avaldanud toetust ja armastust sel raskel ajal. Tänan kõikide palvete eest. Kindlasti vajame neid. Oleme täiesti räsitud mu imelise abikaasa kaotusest, mis nõnda järsku tuli. Kobe oli suurepärane isa meie lastele ning mu armsale, kallile Giannale, kes oli armastav ja imeline õde Nataliale, Biankale ja Caprile."

"Tunneme sügavalt kaasa ka kõikidele peredele, kes oma armastatud pühapäeval kaotasid. Jagame nendega kurbust."

"Pole sõnu kirjeldamaks valu, mida hetkel tunneme. Tean, et Kobe ja Gigi teadsid, et neid armastati väga. Olime õnnega koos, et nad meie eludes olid. Soovin, et nad oleksid meiega siin igavesti. Nad võeti meilt liiga vara."

"Ma ei tea, mis meid elus nüüd ees ootab, ja on võimatu kujutada elu ilma nendeta. Aga päike tõuseb iga päev uuesti. Proovime edasi minna, sest Kobe ning meie pisike tütar Gigi näitavad meile teed. Armastame neid lõputult. Armastame neid piiritult. Tahan lihtsalt kallistada neid, tahan neile musi anda, tahan neid õnnistada. Tahan, et nad oleksid meiega igavesti."

"Tänan teid, et palvetate Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri ja minu eest."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee