Mohamed Salah.Foto: Reuters/Scanpix
1. veebruar 2020, 20:28

Ülivõimas Liverpool oli taas võidukas ja püstitas rekordi

Liverpool alistas koduväljakul tulemusega 4:0 Southamptoni ja sai Inglismaa meistriliigas 16. järjestikuse võidu.

Pärast väravateta avapoolaega asus valitsev Meistrite Liiga tšempion kohtumist 47. minutil juhtima, kui Alex Oxlade-Chamberlain sai Roberto Firminolt söödu ja palli väravavahi selja taha saatis. Kui mängitud oli tund, duubeldas eduseisu Jordan Henderson, sööduandjaks oli taas Firmino. 12 minutit hiljem jõudis sihile Salah, oma teise värava sai egiptlane kirja 90+1. minutil.

Liverpool on nüüd võitnud 25 mängust 24, korra on lepitud viigiga. Teisel kohal olevat tiitlikatisjat Manchester City't, kel, tõsi, mäng vähem peetud, edestatakse 22 silmaga: nii suurt edu pole Inglismaa meistriliigas varem veel nähtud. Kolmandal kohal on Leicester City, kes tegi täna kodus 2:2 viigi neljandal positsioonil oleva Londoni Chelseaga.