Ragnar Klavan.Foto: Jonathan Moscrop
1. veebruar 2020, 21:58

KAHJU! Klavan ja Cagliari andsid lõpuminutitega võidu käest ja kurb seeria sai jätku

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari pidi Itaalia meistriliigas koduväljakul leppima Parmaga 2:2 viiki.

Joao Pedro viis võõrustajad 19. minutil juhtima, kuid kolm minutit enne poolaja lõppu suutis külalismeeskond Juraj Kucka väravast viigistada. Cagliari pääses taas ette 64. minutil, kui jala sai valgeks Giovanni Simeone, kuid Andreas Cornelius suutis üleaja neljandal lisaminutil Parmale viigi päästa.

Klavan, nagu tavaks, sai kirja kõik 90 minutit.

Cagliari pole nüüd võidurõõmu tunda saanud kaheksas järjestikuses matšis, viimati oldi vastasest paremad mullu 2. detsembril, kui koduväljakul tulemusega 4:3 Sampdoria alistati. Sellegi poolest oldakse hetkel tabelis kuuendal postitsioonil 32 punktiga. Juhib tiitlikaitsja Torino Juventus 51 silmaga, järgnevad Milano Inter ja Rooma Lazio vastavalt 48 ja 46 punktiga.