Henri Drell.Foto: Martin Ahven
2. veebruar 2020, 11:50

Henri Drell ja Pesaro lagunesid tabeliliidri vastu teisel poolajal

Itaalia korvpalli meistriliigas pidi kaotsega leppima Henri Drelli koduklubi Pesaro, kes jäi võõral väljakul tulemusega 89:106 alla tabeliliidrile Bologna Virtusele.

Avaveerandil suudeti tugeva vastasega sammu pidada, kümne minuti möödudes oli seis 25:25. Poolajaks jäädi viie punktiga taha, võõrustajad tegid suure vahe sisse kolmanda veerandajaga, mis võideti 29:11. Viimasel neljandikul tuli Pesaro küll lähemale, kuid Bologna võidus selleks hetkeks enam kahtlust polnud.

Drell usaldati platsile 18 minutiks, mille jooksul 19aastasel eestlasel õnnestus tabada kaks kaugviset ja kogude kuus silma. Kodumeeskonnale tõid vanameister Milos Teodosic ja ameeriklane Vince Hunter 15 punkti.

Bologna jätkab liidrina, olles 20 mängust võitnud 18. Pesaro, kes 11. jaanuaril hooaja esimese võidu sai, on kindlalt viimasel kohal.