Cristiano Ronaldo.Foto: AFP/Scanpix
2. veebruar 2020, 15:30

Cristiano Ronaldo kaks penaltit tagasid Juventusele koduväljakul võidu (1)

Itaalia meistriliigas oli täna võidukas tiitlikaitsja Torino Juventus, kes alistas koduväljakul tulemusega 3:0 Fiorentina.

Võõrustajate kangelaseks kerkis Cristiano Ronaldo, kes viis 40. minutil penaltist kodumeeskonna juhtima. Kümme minutit enne normaalaja lõppu duubeldas portugallane eduseisu, olles täpne samuti 11 meetri karistuslöögist. Üleaja kolmandal minutil vormistas Paulo Dybala söödust lõppseisu kaitsja Matthijs de Ligt.

Ühtlasi on kolme päeva pärast 35. sünnipäeva tähistav Ronaldo löönud nüüd Itaalia meistriliigas värava üheksas järjestikuses mängus. Tänavusel aastal on ta kuue matšiga jõudnud sihile tervelt kümnel korral.

Juventus suurendas eduseisu lähima jälitaja Milano Interi ees kuuepunktiliseks. Tõsi, tiitlikaitsjal on ka üks kohtumine rohkem peetud.