Tottenhami mängijad rõõmustasid Manchester City kulul. Foto: Reuters/Scanpix
2. veebruar 2020, 20:43

Manchester City eksis penaltil, jäi kümnekesi ja sai kindla kaotuse

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai pühapäeva õhtul kindla kaotuse Manchester City, mis on kindlasti meelepärane Premier League'i liidrile Liverpoolile.

Vooru viimases mängus võõrustas Tottenham tabelis teist kohta hoidvat Manchester City't. Külalistel oli avapoolaja lõpus võimalus minna juhtima, ent Ilkay Gündogan eksis penaltil.

Oluline murre tuli mängu 60. minutil, kui City poolkaitsja Oleksandr Zintšenko tõukas kiirrünnakule jooksnud Tottenhami mängijat ning teenis oma teise kollase kaardi.

Kodufännid ei pidanud esimest väravat pärast külaliste kümnekesti jäämist kaua ootama. 63. minutil lõi Steven Bergwijn ilusa värava ning üheksa minutit hiljem duubeldas Heung-Min Son kodumeeskonna eduseisu.

Matš lõppeski seisult 2:0 ning City loovutas liider Liverpooli "tagaajamises" olulisi punkte. Pärast 25. vooru on Jürgen Kloppi juhendatavatel 73 punkti, Manchesteri klubil aga 51. Tottenham tõusis aga viiendaks 37 silmaga.