Erling Haaland.Foto: Reuters/Scanpix
5. veebruar 2020, 16:40

VIDEO | Erling Haaland jätkas oma uskumatut seeriat, kuid meeskond sai kaotuse

19aastane norralane Erling Haaland oli eile Saksamaa karikasarjas taas täpne, kuid Dortmundi Borussiat sel korral võidule aidata ei suutnud: Bremeni Werderilt tuli võtta võõral väljakul 2:3 kaotus.

Avapoolajal läks kodumeeskond Davie Selke ja Leonardo Bittencourti tabamustest 2:0 juhtima. Teiseks kolmveerandtunniks vahetas Dortmund sisse Haalandi, kes suutis 67. minutil ühe värava tagasi lüüa.

Kolm minutit hiljem taastas aga kaheväravalise edu Milot Rashica ning kuigi Giovanni Reyna tabamus 78. minutil andis külalismeeskonnale lootust, tuli neil lõpuks siiski tänavuseks karikamängudest suu puhtaks pühkida.

Haaland on löönud värava kõigis neljas mängus, kus ta Dortmundi eest platsile on pääsenud. Kokku on tal tabamusi kirjas kaheksa, seejuures minuteid on kogunenud kõigest 180, mis teeb keskmiselt värava iga 22,5 minuti tagant.