Cristiano Ronaldo.Foto: AFP/Scanpix
9. veebruar 2020, 09:56

Ronaldo tegi ajalugu, kuid mehe värav Juventust üllatuskaotusest ei päästnud

Portugali ründetähest Cristiano Ronaldost sai eile esimene Torino Juventuse jalgpallur, kes löönud klubi eest värava kümnes liigamängus järjest. 35aastase legendi sahistamine ei aidanud siiski Juventust võidule, sest meeskond sai üllatuskaotuse Hellas Veronalt.

Enne tänavust hooaega hoidis Juventuse rekordit enda käes Prantsusmaa ründetäht David Trezeguet, kes suutis skoorida üheksas järjestikuses matšis. Ronaldol on võimalik üle lüüa ka liiga absoluutne rekord, mis on Gabriel Batistuta nimel 11 mänguga.

Kuigi Ronaldo Serie A hooaja 20. värav viis Juventuse 65. minutil Verona vastu 1:0 ette, siis tabeli esimene meeskond lahkus staadionilt punktideta. 76. minutil suutis Fabio Borini mänguseisu viigistada ja kümme minutit hiljem vormistas Giampaolo Pazzini lõppseisuks 2:1.

Juventus hoiab hetkel tabelis esimest positsiooni, kuid täna on Milano Interil võimalus nendega samadele punktidele tõusta. Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio hoiab tabelis 8. ja Georgi Tunjovi meeskond SPAL 20. ehk viimast positsiooni.