Ragnar Klavan.Foto: SIPA / SCANPIX
9. veebruar 2020, 18:07

Cagliari võidupõud pikenes, Klavan vahetati välja (1)

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari jätkas Itaalia meistrivõistluseid 0 : 1 võõrsilkaotusega Genoa meeskonnale.

Mängu ainsa värava lõi Põhja-Makedoonia legend Goran Pandev, kui keerutas palli 43. minutil vasaku jalaga Cagliari väravasse. Viiki jahtinud Cagliari treener ohverdas 77. minutil Klavani, et tuua platsile poolkaitsja Gaston Pereiro.

1 : 1 värav oli kohtumise teisel üleminutil erakordselt lähedal, sest Radja Nainggolani kauglöök muutis Genoa mängijast suunda ja maandus põiklatis. Joao Pedro ei saanud tagasipõrkunud pallile korralikult keha taha ning lõi viielt meetrilt peaga üle.

Kaotus tähendab, et Cagliari pole liigas võitnud pärast 2. detsembrit, vaid on teeninud neli viiki ja viis kaotust.

Georgi Tunjovi tööandja SPAL kaotas viimase minuti väravast 1 : 2 Sassuolole. 18aastane Tunjov jälgis tervet matši pingilt.