Pildil annab litrile valu Eduard Slessarevski.Foto: Martin Ahven
Jäähoki
9. veebruar 2020, 19:51

Jäähokikoondis jäi olümpiamängude kvalifikatsiooniturniiril võiduta

Aegade kõige noorema koosseisuga Suurbritannias Nottinghamis toimuvale olümpiamängude kvalifikatsiooniturniirile sõitnud meeste jäähokikoondis kaotas viimases mängu 3 : 7 (2 : 2, 0 : 2, 1 : 3) Rumeeniale.

Eesti haaras avakolmandikul ligi viieks minutiks juhtohjad, sest Eduard Slessarevski ja Deniss Šaškin viisid meie meeskonna 2 : 1 juhtima.

Ent rumeenlased viskasid seejärel järjest neli väravat, enne kui Roman Andrejev skooris kolmandal perioodil Eesti kasuks. Matši kaks viimast sõna jäid siiski Rumeeniale.

Mõlemad meeskonnad teenisid kuus karistusminutit. Rumeenia äsas litri Eesti värava poole 39 korda, vastupidi juhtus 31 korda.

Eesti koosseis mängus Rumeeniaga. Foto: Jäähokiliit

Eesti kaotas turniiril kõik kolm mängu väravate vahega 5 : 18. Edasi pääseb vaid grupi esimene, kelle selgitavad omavahel Suurbritannia ja Ungari.