Talisport

Eesti suusatajad võitsid Soomes 13 esikohta (1)

Toimetas Mart Treial, 9. veebruar 2020, 22:45
Martin Himma.Foto: Instagram / @impzs
Erinevas vanuses Eesti murdmaasuusatajad võistlesid nädalavahetusel Soomes Helsingi lähedal Vantaas. Kokku pakkus soomlastele konkurentsi 75 Eesti suusatajat, kes noppisid kahe päeva peale 13 esikohta.

Täiskasvanute seas saatis nii laupäeval kui ka pühapäeval edu Martin Himmat, kes esmalt võitis vabatehnikasprindi ja päev hiljem 10 km klassikadistantsi.

Oma vanuseklasside esikolmikukohad 8. veebruaril toimunud vabatehnika sprindivõistlusel:

N12       II koht   Anette Ahu                       Alutaguse Suusaklubi
N12       III koht  Mirta Rajas                       Alutaguse Suusaklubi
M12       I koht    Stefan Kivil                      Tartu Suusaklubi
N14       I koht    Gerda Kivil                       Tartu Suusaklubi
N14       III koht  Hedvig Altmäe                 KF Suusaklubi
M14       I koht    Stenver Vahi                    Karupesa Team
N16       I koht    Anni Lii Unn                     Karupesa Team
M16       II koht   Ivar Vsivtsev                    Kagu Biathlon
M16       III koht  Ralf Kivil                          Tartu Suusaklubi
M18       III koht  Rico Rohi                         RR Suusaklubi
N20       I koht    Teiloora Ojaste                 Karupesa Team
N20       II koht   Birgit Kasela                    Tartu Suusaklubi
N20       III koht  Marit Maribel Pulles        Karupesa Team
M20       I koht    Karl-Sebastian Dremljuga           Võru Suusaklubi
M20       II koht   Aleksander Tamm          Tartu Suusaklubi
M20       III koht  Robin Möll                        Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi
M35       I koht    Allar Kivil                         Tartu Suusaklubi
N            II koht   Hanna-Brita Kaasik        Kuningamäe SPKL
M           I koht    Martin Himma                  Karupesa Team

9. veebruaril toimunud eraldistardist klassikatehnika FIS-võistlusel saavutatud esikolmikukohad:

N12       II koht   Anette Ahu                       Alutaguse Suusaklubi
M12       II koht   Stefan Kivil                      Tartu Suusaklubi
N14       II koht   Gerda Kivil                       Tartu Suusaklubi
M14       I koht    Stenver Vahi                    Karupesa Team
N16       III koht  Anni Lii Unn                     Karupesa Team
M16       I koht    Oliver Kinks                    CFC Spordiklubi
N18       II koht   Brita Peerna                    CFC Spordiklubi
N20       I koht    Aveli Uustalu                   Alutaguse Suusaklubi
M18       I koht    Kaspar Päärson              CFC Spordiklubi
M18       III koht  Holger Altmäe                 KF Suusaklubi
M20       II koht   Aleksander Tamm          Tartu Suusaklubi
M20       III koht  Kaspar Krauvärk            Alutaguse Suusaklubi
M           I koht    Martin Himma                 Karupesa Team

Laupäeval läks hästi ka Alvar Johannes Alevil, kes võitis Slovakkias Strbske Plesos toimunud Slavic Cup’i 15 km klassikadistantsil esikoha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee