Talisport

47. Tartu maraton jääb lumepuudusel ära, pühapäeval toimub Tartu maratoni jalgsimatk (24)

Toimetas Deivil Tserp, 10. veebruar 2020 13:42
Selline pilt avaneb Tartu maratoni rajal.Foto: Klubi Tartu maraton
Korraldajad otsustasid täna, et 16. veebruariks kavandatud 47. Tartu maraton jääb lumepuudusel ära. Huvilised on aga pühapäeval oodatud osalema Tartu maratoni juubelimatkale.

Suusamaratoni põhitrassil Otepäält Elvasse suusalund ei ole. Tehvandil toodetud kunstlumest aga jääb plaani C (maraton Tehvandi kunstlumeringil) jaoks väheks. Ilmaprognooside kohaselt ei ole kummagi variandi puhul sel nädalal positiivseid muutusi oodata, seega ei ole 47. Tartu maratoni korraldamine lumepuuduse tõttu tänavu paraku võimalik. Info osalustasu kompenseerimise kohta saadavad korraldajad osalejatele eraldi kirjaga.

Laupäevaks kavandatud lastesõidud lükatakse edasi kuni lumeolude paranemiseni.

Juubelimatkal, mille start on Otepääl Tehvandi staadionil ja finiš Käärikul, on valikus kaks distantsi: 27 ja 17 km. Matkarada viib osalejad nii Pühajärve-äärsetele kaunitele teedele, kuulsale Kekkose rajale kui ka kohtadesse, mis kattuvad Tartu suusamaratoni rajaga (nt Harimägi). Rajal on kaks toitlustuspunkti, kus pakutakse matkalistele kuuma jooki ja kehakinnitust.

Samal teemal

07.02.2020
GALERII | Tosin päeva enne talvist laulupidu Tartu maratoni rajal: vaated on hunnitud, ent suusalund pole poolt meetritki

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee