Aigars Škele (palliga).Foto: Erki Pärnaku
10. veebruar 2020, 18:08

KAHJU! BC Kalev/Cramo sai Ühisliigas lähikonkurendilt valusa kaotuse

BC Kalev/Cramo jäi Ühisliigas võõrsil alla Krasnojarski Jenisseile tulemusega 73:86. Kaotuse teeb veelgi valusamaks tõsiasi, et sellega lasti Venemaa klubi tabelis endast mööda.

Eesti meistriklubi alustas kohtumist paremini, minnes avaveerandi lõpuks 26:22 juhtima. Poolajaks oli Jenissei ees 40:37, otsustav vahe tehti sisse kolmandal veerandil, mis võideti 30:11. Otsustavale neljandikule 15punktilises kaotusseisus vastu läinud Kalev suutis küll vahet vähendada, kuid lõpuks läks kindel võit Venemaa klubile.

Üleplatsimeheks kerkis suurepärast visketabavust näidanud ameeriklane Garlon Green, kes tõi Jenisseile 17 punkti. Kalevi parim oli 14 silmaga Aigars Škele, Michael Finke lisas 13 ja Sten Sokk 12 punkti.

Kalev hoiab nüüd seitsme võidu ja üheksa kaotusega 13 meeskonna konkurentsis seitsmendat kohta, Jenissei tõusis mööda ka Parmast ja asub viiendal positsioonil. Liider on 16 mängust 15 võitnud Moskva Himki.