Foto: Epic Games
Toimetas Sten Kohlmann 12. veebruar 2020 15:50
Populaarse battle royale mängu „Fortnite'i“ uus hooaeg on lasknud ennast kaua oodata. Viimaste sõnumite kohaselt peaks see meieni jõudma tuleval nädalal, 20. veebruaril. Mida lähemale jõuab aga nimetatud kuupäev, seda rohkem hakkavad levima erinevad huvitavad kuulujutud.

Esimeseks potentsiaalseks infokilluks teise hooaja kohta on uue ehitusmaterjali lisandumine. Hetkel saab mängitavuses üliolulisel kohal olevaid seinu ehitada kas puust, kivist või metallist. Kui uskuda teose koodis sobrajaid, plaanib Epic Games sellesse nimistusse lisada ka haruldase väärismetalli – kulla.


Teine teooria käib aga välja, et Epic Gamesil on plaanis mängu kaardiga midagi kardinaalset ette võtta. Nimelt on osad kasutajad märganud veidrat ilmingut, mis võiks vihjata sellele, et ühel hetkel upub vähemalt osake kaardist vee alla. Holly Hillsi lähedal võib kohata nähtust, kus jalgtee, põõsad, majad ja aiad moodustavad sõna „Noah“.

Mida see võiks aga tähendada? Paljud järeldavad, et sellega vihjatakse piiblist tuttavale Noa laeva pajatusele, mille keskmes 600aastane patriarh. Tema ülesandeks sai päästa kõik loomad suure veeuputuse küüsist. Tänu sellele arvatakse, et sarnane saatus võib ees oodata ka „Fortnite'i“ kaarti.

Ühest küljest poleks see arendaja jaoks midagi uut, samas on praegune kaart olnud kasutusel võrdlemisi lühikest aega. Täpsem selgus jõuab kohale veebuari lõpus.