Zinedine Zidane ja Joseph Aidoo.Foto: Twitter/@FrenkieStats
17. veebruar 2020, 17:07

VIDEO | JUBE! Ghana jalgpallur virutas Zidane'ile jalaga näkku (12)

Eile toimunud Hispaania kõrgliiga mängus Madridi Reali ja Celta Vigo vahel toimus pisike intsident, kui ghanalane Joseph Aidoo õnnetul kombel pealinnaklubi juhendajale Zinedine Zidane'ile jalaga näkku virutas.

Celta keskkaitsja kihutas palli äärejoonelt päästma,mille järel põrkas kokku prantslasest peatreeneriga.

Tasavägine mäng lõppes lõpuks 2:2 viiki. Fjodor Smolovi värav viis Celta 7. minutil ette, teisel poolajal asus Toni Kroosi ja Sergio Ramose tabamustest kohtumist juhtima omakorda Real. Viigipunkti tõi külalismeeskonnale Santi Mina, kes oli täpne 85. minutil.

Real tõusis Hispaania liigas liidriks, olles 24 mänguvooruga kogunud 53 silma, mida on ühe võrra enam tiitlikaitsjast Barcelonast. Celta kerkis aga pulga võrra, 17. kohale, mis tähendab, et klubi pole enam väljalangemistsoonis.