Kõmu

FOTOD | Latvala elu põrguks teinud kaunitar ei tunne mingeid süümepiinu (17)

Ohtuleht.ee, 19. veebruar 2020, 13:37
Maisa Torppa ja Jari-Matti Latvala.Foto: Instagram/maisatorppa
Mulluse rallihooaja suurim läbikukkuja oli ilmselt Toyotaga kihutanud Jari-Matti Latvala, kes sai aasta lõpuks MM-sarjas alles seitsmenda koha. Põhjused olid sügavalt isiklikud.

Nimelt kohtus Latvala 2016. aastal endise bikiinimissi Maisa Torppaga ning aasta hiljem paar kihlus. Mullu pidanuks toimuma nende pulmad, kuid sügisel mindi lahku. Lõpuks koorus välja, et pereelu segas Latvalal spordile keskendumist alates kevadest, mil Torppat nähti esimest korda aega veetmas IT-ärimehe Mikkoga. Lisaks ootas Torppa aasta alguses Latvala last, kuid rasedus katkes.

Tegemist oli Soome kõmumeedia kõige kuumema teemaga, millest kirjutati kohati igapäevaselt. Latvala tegi kõige selle taustal oma karjääri kõige kehvema aasta ja sai lõpuks Toyotast kinga. Uut tööandjat ta ei leidnud ja püüab sel aastal taset tõestada erasõitjana, kuid eksperdid on pigem ühel meelel, et 34aastase mehe karjäär hakkab läbi saama.

Eelmine nädal oli taas Latvala jaoks raske. Maisa ja Mikko pidasid idüllilisi pulmi, samal ajal, kui Jari-Matti püüdis Rootsis oma karjääri päästa. Isikliku raha eest renditud Toyota WRC autoga Rootsi rallile läinud Latvala võistlus lõppes aga ülikiiresti. Reedel andis auto elektroonika otsad.

„Sõitsin mööda maanteed ühelt kiiruskatselt teisele... Ja tekkis täielik lootusetuse tunne. Olime Juhoga (kaardilugeja Juho Hänninen – toim) lihtsalt vait, meil polnud millestki rääkida,“ pajatas ta Õhtulehele.

Lõpuks selgus, et tegemist oli täielikult Toyota poolt tekitatud veaga ning tiimi boss Tommi Mäkinen lubas, et Latvala saab nende autot kasutada ka Sardiinia rallil. Seega väike lootuskiir tekkis siiski ka Latvalale, samal ajal kui Torppa juba mesinädalate suunas kihutas.

Ekskihlatu pulm ja ralli katkestamine langesid samale päevale. Latvala ja Torppa ära jäänud laulatus oli plaanitud detsembri lõppu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee