Jalgpall

ANDRES SÕBRA INTERVJUU | Mart Poom: olen mõelnud koondise peatreeneri kohale, aga praegu mul pole seda ambitsiooni 

Andres Sõber, 19. veebruar 2020 19:47
MAAILMA TIPUS: Mart Poom nautis mängimist planeedi tugevaimas jalgpalliliigas, kuid hing ihkas pärast karjääri lõppu kodumaale.Foto: Mati Hiis

Eesti jalgpalli elav legend, üle 13 aasta Inglismaa jalgpalliklubides mänginud Mart Poom tunnistas intervjuus oma kunagisele kehalise kasvatuse õpetajale Andres Sõbrale, et kuigi ta on flirtinud mõttega, et võiks juhendada ka Eesti rahvuskoondist, näeb ta praegu, et temast on Eesti jalgpallile rohkem kasu väravavahtide treeneri ja Nõmme Unitedi klubi eestvedajana. Samuti rääkis Poom, miks ta omal ajal korvpallile jalgpalli eelistas ning mis asjaoludel otsustas pühkida jalgadelt Inglismaa tolmu ja tagasi Eestisse kolida.

Mart, meie teed on ristunud toonases 49. keskkoolis, nüüd on see Arte gümnaasium, kui olin seal Lõvide jalkapoiste klassijuhataja. Sa olid küll aasta noorem, aga tegid koos nendega trenni. Küsingi kohe ära, et miks sa mulle kossutrenni ei tulnud?

Ma tegelikult käisin kossutrennis. Algkoolis käisin 32. keskkoolis, seal oli mul alguses selline legendaarne treener nagu August Sokk. Kui 49. kooli tulin, tegin vutti ja kossu paralleelselt ja koss tuli mul päris okeilt välja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.01.2021
INTERVJUU | Legendaarne jalgpallitreener Roman Ubakivi: Islandil oli visioon, oli projekt. Aga meil pole ju!
02.07.2020
Andres Vaher | Mugavustsoonist välja! Uute ja uhkete võitude järele
25.05.2020
ANDRES SÕBRA INTERVJUU | Harri Drell: „Korvpall on äri – tõsine inimturg.“
30.04.2020
Rodmani napsulembus tekitas Sõbras nostalgiahoo: Salumets ütles, et tema joodikutega ei tegele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee