SUPER! Anett Kontaveit pääses tugeval Dubai turniiril veerandfinaali (5)

Toimetas Oliver Lomp, 19. veebruar 2020, 21:53
Anett KontaveitFoto: AFP/Scanpix
Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 24.) pidas täna Dubai tenniseturniiril teise ringi kohtumise venelanna Anastassija Pavljutšenkova (WTA 31.) vastu ning võitis tasavägise mängu 7:6, 7:5.

Esimene sett kulges eriti tasavägiselt. Mõlemad naised suutsid korduvalt vastase servi murda ning võitja pidi otsustama kiire lõppmäng. Ka see kulges äärmiselt pingeliselt, ent lõpus oli eestlanna kindlam ning võitis 7:5.

Eriti omapäraselt kulges teine geim. Kontaveit jäi 3:5 taha, ent seejärel venelanne mäng lagunes, löögid lendasid kuhu jumal juhatas ning ta andis koguni neli geimi järjest eestlannale. Tulemuseks Kontaveidi 7:5 võit ja pääs veerandfinaali.

Kontaveit läheb veerandfinaalis vastamisi horvaatlanna Petra Marticiga (WTA 15.), kes alistas täna tšehhitari Barbora Strycova (WTA 35.) 6:3, 6:3.

18. veebruar 2020, 19:44