Anett KontaveitFoto: AFP/Scanpix
19. veebruar 2020, 21:53

SUPER! Anett Kontaveit pääses tugeval Dubai turniiril veerandfinaali (5)

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 24.) pidas täna Dubai tenniseturniiril teise ringi kohtumise venelanna Anastassija Pavljutšenkova (WTA 31.) vastu ning võitis tasavägise mängu 7:6, 7:5.

Esimene sett kulges eriti tasavägiselt. Mõlemad naised suutsid korduvalt vastase servi murda ning võitja pidi otsustama kiire lõppmäng. Ka see kulges äärmiselt pingeliselt, ent lõpus oli eestlanna kindlam ning võitis 7:5.

Eriti omapäraselt kulges teine geim. Kontaveit jäi 3:5 taha, ent seejärel venelanne mäng lagunes, löögid lendasid kuhu jumal juhatas ning ta andis koguni neli geimi järjest eestlannale. Tulemuseks Kontaveidi 7:5 võit ja pääs veerandfinaali.

Kontaveit läheb veerandfinaalis vastamisi horvaatlanna Petra Marticiga (WTA 15.), kes alistas täna tšehhitari Barbora Strycova (WTA 35.) 6:3, 6:3.