Neuer, Neuer, mida sa teed?!Foto: GUENTER SCHIFFMANN
22. veebruar 2020, 12:21

VIDEO | Neueri järjekordne seiklus päädis suure pirukaga, kuid Lewandowski päästis ikkagi päeva

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 23. voorus sai suure prohmakaga maha Müncheni Bayerni ja Saksamaa koondise väravavaht Manuel Neuer, kuid tema õnneks on meeskonnal olemas Robert Lewandowski, kelle järjekordsed väravad tõid Bayernile siiski 3:2 võidu tabeli punase laterna Paderborni üle.

Kohtumise 44. minutil otsusas Neuer ette võtta väikese seikluse ja läks karistusalast välja vahelt lõikama Paderborni meeste pikka söötu. Paraku ebaõnnestus ta oma üritusel totaalselt ning Dennis Srbeny saatis olukorra lõpetuseks palli Bayerni puuri seisuks 1:1.

Teisel poolajal lõid mõlemad meeskonaad veel ühe värava ning seis oli kuni 88. minutini 2:2, ent siis virutas oma selle mängu teise ja kokku 25. liigavärava Robert Lewandowski ning Bayerni päev oli taas päästetud.