Erling Haaland.Foto: AP/Scanpix
22. veebruar 2020, 18:37

VIDEO | Taas täpne olnud Erling Haaland jõudis võimsa tähiseni

19aastane norralane Erling Haaland jätkab väravate löömist. Tänases võidumängus Werderi Bremeni vastu sihile jõudnud ründajal on sel hooajal kirjas juba 40 tabamust.

Haalandi koduklubi Dortmundi Borussia alistas Saksamaa meistriliigas võõral väljakul Bremeni Werderi tulemusega 2:0. Väravateta lõppenud avapoolaja järel viis 52. minutil külalismeeskonna ette 20aastane prantslane Dan-Axel Zagadou, 14 minutit hiljem vormistas lõppseisu Haaland.

Jaanuaris Dortmundi siirdunud norralane on Saksamaa klubi eest kaheksa mänguga löönud 12 väravat. Kui arvestada ka mänge tema endise meeskonna, Red Bull Salzburgi eest, on Haaland käimasoleval hooajal saanud kirja 40 kolli. Lisaks veel kaheksa väravasöötu ning seda kõike vaid 30 kohtumisega.

Võrdluseks: täna kübaratriki löönud Lionel Messi nimel on sel hooajal 22 väravat, Cristiano Ronaldo on jõudnud sihile aga 24 korral.

Dortmund tõusis liigatabelis 45 punktiga teiseks, jäädes tiitlikaitsjast Müncheni Bayernist maha nelja silmaga.