Munaveeretamine Bundesligas.Foto: KAI PFAFFENBACH
1. märts 2020, 17:09

VIDEO | Veeretame niisama muna: Bayern ja Hoffenheim loobusid veerand tundi enne lõppu mängimisest

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 24. voorus nahutas Müncheni Bayern võõrsil Hoffenheimi 6:0, ent tulemusest enam räägitakse kohtumise viimasest veerandtunnist, mil meeskonnad lõpetasid mängimise ja veeretasid palli niisama jalalt jalale.

Bayern oli kuus väravat ära löönud, kui meeskonnaga kaasa sõitnud fännid tõmbasid tribüünidel lahti plagu, milles solvati Hoffenheimi miljardärist omanikku Dietmar Hoppi, kes on isikliku rahakoti toel klubi üles ehitanud ja madalamatest liigadest kõrgeimasse seltskonda tassinud.

Kohtunik peatas seepeale mängu, kuid viie minuti pärast olid meeskonnad väljakul tagasi. Protestiks fännide käitumise vastu mänguks aga enam ei läinud, vaid palli lükati lihtsalt niisama.

Liigatabelis hoiab Bayern 52 punktiga liidrikohta, Hoffenheim jääb neist maha 18 punktiga ja on kaheksas.