Ragnar Klavan ja Cagliari said taas kaotuse.Foto: Alessandro Di Marco
1. märts 2020, 21:00

Klavani koduklubi sünge seeria sai valusa jätku

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jätkub Ragnar Klavani koduklubi Cagliari võidupõud. Viimati päev vähem kui kolm kuud tagasi Serie A mängus võitjana väljunud Cagliari võõrustas 25. voorus AS Romat ning pidi vastu võtma valusa 3:4 kaotuse.

Külalised alustasid Ragnar Klavani ja kompanii terroriseerimist kohe avavilest alates. Juba 15. minutiks oli neil sooritatud kuus pealelööki Cagliari värava suunas ning korra raksus ka kodumeeskonna värava põiklatt.

Juhtima asus aga vastu mängu käiku hoopis Cagliari, kui 28. minutil saatis ilusa löögi Rooma meeskonna puuri Joao Pedro.

Ent juba järgmisel minutil skooris vastaste ründaja Nikola Kalinic ja 41. minutil tegi sama mees pärast Cagliari vasakkaitsja Luca Pellegrini suurt prohmakat seisuks 1:2.

Teise poolaja esimesel veerandtunnil näitas Cagliari päris head mängu, kuid 64. minutil lõi Justin Kluivert kontrarünnakust AS Roma kolmandagi tabamuse.

Sellega polnud aga sündmused mänguväljakul lõppenud. 75. minutil vähendas Gaston Pereiro kodumeeskonna kaotusseisu kaks-kolmele, ent kuus minuti hiljem taastas Aleksandar Kolarov karistuslöögist külaliste kaheväravalise eduseisu.

Minut enne lõpuvilet tuli pinge veelkord mängu tagasi, kui Joao Pedro eksis esmalt penaltil, kuid lõi väravavahist tagasi põrkunud palli siiski puuri. Cagliari üritas veel meeleheitlikult viigiväravani jõuda, ent nende ponnistusi edu ei saatnud ning järjekordne kaotus oli tõisasi.

Cagliari on nüüd liigas võiduta 11 mängus järjest. Nelja viigi kõrvale on saadud neis mängudes lausa seitse kaotust.