Võrkpall

Saaremaa võrkpalliklubi peatreener eurosarja mängust: kui Milano näitab oma parimat esitust, läheb meil väga raskeks 

Toimetas Deivil Tserp, 2. märts 2020 14:13
Ioannis Kalmazidis.Foto: Saaremaa võrkpalliklubi
Saaremaa võrkpalliklubi kohtub CEV Challenge Cupi veerandfinaalis kolmapäeval kell 19.00 ja neljapäeval kell 18.00 Kuressaares Itaalia klubiga Milano Powervolley.

Koroonaviiruse puhangu tõttu jäeti eelmisel nädalal Itaalias toimuma pidanud seeria avamäng ära ja klubid leppisid kokku, et mõlemad kohtumised toimuvad Kuerssaares.

2010. aastal asutatud Milano klubi pääses esmakordselt Itaalia kõrgliigasse hooajal 2014/2015. Hetkel hoitakse Itaalia liigas 5. positsiooni, möödunud hooajal saadi samuti 5. koht. Meeskond on väga hästi komplekteeritud, diagonaalründajaks on Eesti võrkpallisõpradele hästi teada Hollandi koondise rünnakuliider Nimir Abdel-Aziz ja tema vahetusmeheks sakslane Linus Weber.

Nurgaründajatest on lisaks itaallasele Fabricio Gironile palgatud mitmed leegionärid - Serbia koondislane Nemanja Petric, Prantsusmaa koondislane Trévor Clévenot ning teine prantslane Luka Basic. Temporündajateks on itaallastele Aimone Allettile ja Matteo Pianole lisaks toodud Sloveenia koondislane Jan Kozamernik ja Serbiat esindav Aleksandar Okolic. Meeskonna rünnakuid juhib peamiselt itaallane Riccardo Sbertoli.

Tugeva Milano meeskonna vastu toob edu vaid parim mäng, teab Saaremaa peatreener Ioannis Kalmazidis. "Mängijad on terved ja valmis. Credit24 meistriliiga veerandfinaalseeria Jelgavaga pole küll parim võimalik ettevalmistus euromängudeks, aga seda me muuta ei saa. Itaalia liigas mängiv Milano saab iganädalaselt väga kõrgel tasemel mängida ja see on teine maailm kui meil siin. Olen realist - kui Milano näitab oma parimat esitust, läheb meil väga raskeks. Aga kui nad päris 100-protsendiliselt ei tegutse ja meie oleme oma parimal tasemel, siis on meil võimalik edule loota küll," rääkis peatreener.

"Kahtlemata läheme neile kohtumistele vastu suure motivatsiooniga ja püüame anda kõik, mis meil anda on. Muidugi on mul hea meel, et saame mõlemad kohtumised pidada Kuressaares ja oma fännide suurt tuge nautida," lisas Kalmazidis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee