Liverpooli mehed on murtud, Chelsea pallurid võivad taamal rõõmustada.Foto: HANNAH MCKAY
3. märts 2020, 23:37

MIS TOIMUB?! Laupäeval liigas kehvikutele kaotanud Liverpool pudenes ka karikasarjast

Kas seni laitmatult toiminud FC Liverpooli mängumasin hakkab tõrkuma hooaja kõige otsustavamas faasis? Laupäeval liigas tabeli lõpuosas virelevalt Watfordilt klohmida saanud punasärgid lahkusid tänagi väljakult kaotajatena, kui karikavõistluste kaheksandikfinaalis jäädi 0:2 alla Londoni Chelseale. Lisades siia ritta ka Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus saadud 0:1 kaotuse Madridi Atleticolt, on Liverpool kaotanud viimasest neljast mängust lausa kolm!

Koduväljakul mänginud Chelsea haaras eduseisu 13. minutil, kui Liverpooli mehed kinkisid palli Willianile ning brasiillane saatis karistusala joonelt teele võimsa puraka. Tõsi, löök läks täpselt kesksele, ent Liverpooli väravat kaitsnud Adrian suutis palli siiski enda selja taha imeda.

Liverpooli ponnistused viigiväravani jõuda vilja ei kandnud ning 64. minutil lõi hoopis Chelsea mees Ross Barkley kohtumise viimaseks jäänud värava, kui haamerdas oma platsipoolelt alanud soolo lõpetuseks nahkkera ristnurka.

Kui sügav Liverpooli kriis õigupoolest on, peaks selguma lähema nädala jooksul: laupäeval võõrustatakse Premier League'is tabeli 18. kohal paiknevat Bournemouthi, 11. märtsil peetakse Anfieldil aga Meistrite Liiga kordusmäng Atleticoga.