Liverpool rabeles kaotusseisust välja ja naasis võitude teele

Toimetas Mihkel Talivee, 7. märts 2020 16:27
Mohamed Salah.Foto: PA/Scanpix
Viimasest neljast mängust kolm kaotanud Liverpool suutis täna üle pika aja võidurõõmu tunda, alistades Inglismaa meistriliigas Bournemouthi tulemusega 2:1.

Koduväljakul mänginud valitsev Meistrite Liiga tšempion jäi üheksandal minutil kaotusseisu, kui sihile jõudis Callum Wilson. Peagi jõuti aga viigini: 25. minutil oli täpne Mohamed Salah, kaheksa minutit hiljem viis kodumeeskonna  juhtima Sadio Mane. Rohkem väravaid kohtumises ei löödudki ning nüüd eraldab viimati 1990. aastal Inglismaa tšempioniks tulnud Liverpooli tiitlist vaid kolm võitu. Mängida jääb veel üheksa vooru.

29 mängust 27 võitnud Liverpoool on kogunud 82 silma, teisel kohal on kaks kohtumist vähem pidanud Manchester City, kel koos 57 punkti. Kolmas on Leicester City 50 silmaga ja viimasel Meistrite Liigasse viival kohal oleval Chelseal on kogutud 45 punkti.

Tabeliseis:

Standings provided by Sofascore LiveScore

03.03.2020
MIS TOIMUB?! Laupäeval liigas kehvikutele kaotanud Liverpool pudenes ka karikasarjast