Erik Sorga (paremal). Foto: Twitter/@ErikSorga
8. märts 2020, 08:56

Mängu alguses platsile vahetatud Erik Sorga aitas USAs meeskonna David Beckhami klubi vastu võiduni

Eesti koondise ründaja Erik Sorga pääses USA jalgpalliliigas MLS platsile juba 15. minutil, vahetades välja meeskonna põhiründaja Ola Kamara. Lõpuks sai DC United koduväljakul raske 2:1 võidu Miami Interi üle.

Võõrustajad jäid 9. minutil kaotusseisu, kui täpne oli Rodolfo Pizarro. Teise poolaja alguses sai Miami klubi pallur käega mängimise eest punase kaardi, jättes sellega meeskonna vähemusse.

59. minutil viigistas Yamil Asad ning kaks minutit hiljem viis DC Unitedi ette Federic Brillant. Prantslase tabamus osutus ka võiduväravaks.

DC United on idakonverentsis võidu ja kaotusega kuuendal kohal, David Beckhamile kuuluv Miami Inter pole võiduarvet kahe mänguga veel avanud.