Tammeka teenis avamängust võidupunktid.Foto: Stanislav Moshkov
8. märts 2020, 16:55

Meistriliiga avavooru viimased võidupunktid noppis Tammeka

Eesti jalgpalli Premium liiga esimese vooru lõpetuseks pidasid Tartus Sepa staadionil tulise duelli kohalik JK Tammeka ja Viljandi Tulevik. Tulemusega 2:1 võttis võidu kodumeeskond.

568 pealtvaataja ees avas mänguskoori 33. minutil Tuleviku ründaja Kristjan Kask. 50. minutil viigistas mänguseisu Tammeka keskkaitsja Daaniel Maanas ning võidupunktid tagas tartlastele Tristan Koskori 72. minuti tabamus.

Kohtumise järel tõdes Tammeka peatreener Kaido Koppel ERRi ülekandele antud intervjuus, et esimesel poolajal oli tema hoolealustel kerge ärevus sees ja see mõjutas mängu algust, kuid teisel poolajal oldi aktiivsemad ning see tõigi lõpuks edu.

Tuleviku peatreener Sander Post tunnistas, et Tammeka oli täna natuke parem meeskond ja neil oli kvaliteeti rohkem. "Meil on palju uusi mängijaid ja kokkumäng ei ole veel nii hea kui tahaks," lisas Post.