Kõmu

USA spordistaar kahetseb, et avalikult oma neitsilikkusest rääkis 

Ohtuleht.ee, 8. märts 2020, 18:45
Lolo Jones.Foto: Willy Sanjuan
USA kergejõustiklane ja bobisõitja Lolo Jones tunnistas 2012. aastal, et ei kavatse oma usuliste tõekspidamiste tõttu enne abiellumist kellegagi voodirõõme maitsta. Nüüd peab 37aastane naine tõdema, et see polnud kõige mõistlikum avaldus.

"Jah, see oli viga," tunnistas Jones. "See tappis kõik mu kohtingud - õigemini, mul ei tekkinud kohtinguteks enam isegi võimalust. Enne seda oli mul vähemalt võimalus."

"Ma ei tea, miks Jumal pole mind abikaasaga õnnistanud," jätkas Jones. "Ilmselt on selle taga ikkagi ka see, et ma pole kunagi seksinud ning kutid ei taha tüdrukute järele nii kaua oodata."

Samuti usub Jones, et seksist hoidumine on pannud teda sportlasteel ebasoodsasse olukorda, sest erinevalt rivaalidest  ei ole tal "pingete maandamiseks" seda võimalust.

Lolo Jonesi säravaimaid sportlikud tulemused pärinevad päevilt, kui ta tegeles veel tõkkesprindiga, nii krooniti ta 2008. ja 2010. aastal sisemaailmameistriks. USA bobinaiskonna koosseisus saavutas ta 2014. aasta Sotši olümpiamängudel 11. koha.

Samal teemal

20. jaanuar 2014, 15:06
Londonis kulla võitnud sprinter noolib medalit ka Sotšis
26. oktoober 2012, 11:19
FOTOD: USA kergejõustikukaunitar vahetab jooksusussid jääküna vastu?
23. mai 2012, 17:32
USA tõkkejooksja: süütuks jäämine on keerulisem kui olümpiaks treenimine!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee