Võrkpall

Saaremaaga mänginud Itaalia klubi võrkpallurid haigestusid ja pandi karantiini. Keith Pupart: meile teste ei tehtud ja mingit paanikat polnud  (1)

Eigo Kaljurand, 11. märts 2020 12:36
Keith Pupart vastuvõtul.Foto: Irina Mägi (irina@irinapilt.ee)
Saaremaa võrkpalliklubi kohtus eelmisel nädalal kodusaalis kahel korral Euroopa tippklubi Milano Powervolleyga. Kodumaale naastes tõusis paaril Itaalia klubi mängijal palavik ja nad suunati karantiini. Saaremaa esindava Keith Pupari sõnul nende klubis sellest paanikat ei tekkinud.

Mitmel Milano Powervolley mängijal mõõdeti kehatemperatuuriks üle 37,5 kraadi, mistap saadeti nad koroonatestidesse ja eemaldati meeskonna juurest. Klubi sõnul neil siiski viiruse sümptomeid ei tuvastatud ja edaspidi hoitakse neid jälgimisel.

Saaremaa võrkpalliklubi mängumehe Keith Puparti sõnul Itaaliast tulnud uudised Eesti klubis segadust ei tekitanud. "Mingeid teste meile ei tehtud ja paanikat polnud," selgitas Pupart.

Eestlane on enda sõnul kahe jalaga maa peal. "Olen terve mõistusega inimene ja ei keskendu selle," kinnitas 34aastane mängumees, et koroonaviiruse temaatika teda liialt muretsema ei pane.

Itaalia meedia andmetel puudutas uudis viite Milani Powervolley liiget, kelle seas olid mängijad ja taustajõud.

Samal teemal

10.03.2020
Saaremaa VK peatreener Kalmazidis: peame eelmise nädala hea esituse Milanoga ära unustama ja keskenduma poolfinaalile
05.03.2020
KAHJU! Saaremaa võitles, kuid vandus Itaalia tippklubile alla
04.03.2020
GALERII | Itaalia tippklubi ei andnud Saaremaale mingit võimalust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee